_m|e|a|n|d|e|r_pracownia architektury

O firmie

Pracownia MEANDER powstała w 2005r.

Od początku działalności dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali produkt wysokiej jakości w postaci dobrze zaprojektowanej i estetycznej architektury. Dużo uwagi poświęcamy formie graficznej naszych projektów. Dokumentacja opracowywana jest ze szczególną dokładnością i precyzją. Naszym inwestorom proponujemy projektowanie zakorzenione w tradycji, a jednocześnie wdrażamy nowoczesne technologie podnoszące jakość architektury. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. Poddajemy wnikliwej analizie potrzeby inwestora, lokalizację obiektu, jego funkcjonalność w kontekście przyszłych użytkowników.

Głównym projektantem i właścicielem pracowni jest arch. Krzysztof Szerszeń

Zespół

Główny projektant: arch. Krzysztof Szerszeń

Asystenci:

arch. Piotr Kuczmierowicz

arch. Ewa Kuczmierowicz

arch. Marta Roszkowska

Współpraca:

konstrukcja - mgr inż. Grzegorz Korszak z zepołem (5osób)

branża sanitarna - mgr inż. Jacek Roszczyc z zespołem (3 osoby)

mgr inż Andrzej Żmiejko

branża elektryczna - mgr inż. Robert Grodzki, mgr inż. Tomasz Surowiec z zespołem (6 osób)

branża drogowa - mgr inż. Marek Łukaszuk, mgr inż. Piotr Muszkatel

Współpracujemy również z branżą telekomunikacyjną, geologiem, geodetami, specjalistami od zabytków, kosztorysantami oraz innymi osobami, które mogą być potrzebne w procesie powstawania projektów i ich realizacji.

Profil działalności

W naszej działalności projektowej nie da się wydrębnić jednego konkretnego rodzaju architektury, którą się zajmujemy. Należy raczej wskazać te, które nie są nam obce i w których czujemy się dobrze. Projektujemy budynki użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe oraz mieszkaniowe.

Zajmujemy się również obiektami zabytkowymi, projektowaniem wnętrz, zagospodarowaniem terenów rekreacyjnych i sportowych, projektowaniem budynków technicznych związanych z infrastrukturą.

Naszym klientom możemy zaoferować kompleksową obsługę inwestycji od analiz i studiów przedprojektowych przez proces projektowy, szacowanie kosztów realizacji inwestycji, nadzór nad realizacją aż do oddania do użytkowania obiektu budowlanego.

Każda inwestycja ma swój indywidualny charakter, dlatego proponujemy naszym klientom spotkanie i wspólną analizę tematu co pozwala na określenie zakresu prac i kierunków, którymi powinniśmy podążać aby zrealizować nasz wspólny cel a niejednokrotnie marzenia.